Skip links

komplet

komplet

datumutakmicavrijeme/rezultatligaigralište
B1 NK Halubjan — B4 NK Dubrava TKU13 grupa B
Labin
C2 HRNK Zmaj — C4 NK IskraU11 grupa C
Vinež
A1 NK Rudar — A4 PortomansueU11 grupa A
Rabac
B1 Olimpija — B1 NK PomoracU13 grupa B
Labin
D1 NK Dubrava TK — D2 NK PazinkaU11 grupa D
Vinež
B3 NK Halubjan — B4 NK CresU11 grupa B
Rabac
A1 NK Rudar 1 — A2 HRNK ZmajU13 grupa A
Labin
A3 ND Ilirija 2 — A5 NK Pomorac 1921U11 grupa A
Rabac
C4 NK Iskra — C5 NK Portorož - Piran 2U11 grupa C
Vinež
B1 Olimpija — B1 NK HalubjanU13 grupa B
Labin
D2 NK Pazinka — D3 NK Portorož – Piran 1U11 grupa D
Vinež
B2 NK Dugo selo — B4 NK CresU11 grupa B
Rabac
A1 NK Rudar — A5 NK Pomorac 1921U11 grupa A
Rabac
C2 HRNK Zmaj — C5 NK Portorož - Piran 2U11 grupa C
Vinež
B1 NK Pomorac — B4 NK Dubrava TKU13 grupa B
Labin
B1 ND Ilirija 1 — B4 NK CresU11 grupa B
Rabac
D2 NK Pazinka — D4 ACD San StinoU11 grupa D
Vinež
A1 NK Rudar 1 — A3 Portorož - PiranU13 grupa A
Labin
A3 ND Ilirija 2 — A4 PortomansueU11 grupa A
Rabac
A4 Portomansue — A5 NK Pomorac 1921U11 grupa A
Rabac
D1 NK Dubrava TK — D3 NK Portorož – Piran 1U11 grupa D
Vinež
A2 HRNK Zmaj — A3 Portorož - PiranU13 grupa A
Labin
C3 NK Opatija — C5 NK Portorož - Piran 2U11 grupa C
Vinež
A1 NK Rudar — A2 NK ZametU11 grupa A
Rabac
C3 NK Buzet — C4 NK LokomotivaU13 grupa C
Labin
C1 NK Rijeka — C2 HRNK ZmajU11 grupa C
Vinež
B1 ND Ilirija 1 — B2 NK Dugo seloU11 grupa B
Rabac
A1 NK Rudar 1 — A4 BujeU13 grupa A
Labin
D3 NK Portorož – Piran 1 — D4 ACD San StinoU11 grupa D
Vinež
A1 NK Rudar — A3 ND Ilirija 2U11 grupa A
Rabac
C2 NK Opatija — C4 NK LokomotivaU13 grupa C
Labin
C1 NK Rijeka — C5 NK Portorož - Piran 2U11 grupa C
Vinež
A2 NK Zamet — A5 NK Pomorac 1921U11 grupa A
Rabac
B1 ND Ilirija 1 — B3 NK HalubjanU11 grupa B
Rabac
D1 NK Dubrava TK — D4 ACD San StinoU11 grupa D
Vinež
A2 NK Zamet — A4 PortomansueU11 grupa A
Rabac
A3 | Libertas Ceggia — A4 | NK Fantina KastavU9 prva faza grupa A
Rabac
A1 | NK Rudar Labin 1 — A2 | HRNK ZmajU9 prva faza grupa A
Rabac
B1 | NK Olimpija Ljubljana 2 — B2 | NK RabacU9 prva faza grupa B
Rabac
B3 | NK Dubrava TK — B4 | NK ZametU9 prva faza grupa B
Rabac
C1 NK Rijeka 1 — C3 NK BuzetU13 grupa C
Labin
D2 NK Uljanik — D4 NK Istra PulaU13 grupa D
Nedešćina
C3 NK Opatija — C4 NK IskraU11 grupa C
Vinež
C3 | NK Halubjan — C4 | NK PazinkaU9 prva faza grupa C
Rabac
C1 | HNK Rijeka — C2 | NK Rudar 2U9 prva faza grupa C
Rabac
D1 | NK Olimpija Ljubljana 1 — D2 | NK Pomorac 1921U9 prva faza grupa D
Rabac
D3 | NK Opatija — D4 | NK Iskra VinežU9 prva faza grupa D
Rabac
B2 NK Dugo selo — B3 NK HalubjanU11 grupa B
Vinež
B2 NK Pomorac — B3 NK HalubjanU13 grupa B
Nedešćina
A2 HRNK Zmaj — A4 BujeU13 grupa A
Labin
A2 | HRNK Zmaj — A4 | NK Fantina KastavU9 prva faza grupa A
Rabac
A1 | NK Rudar Labin 1 — A3 | Libertas CeggiaU9 prva faza grupa A
Rabac
C2 HRNK Zmaj — C3 NK OpatijaU11 grupa C
Vinež
B1 | NK Olimpija Ljubljana 2 — B3 | NK Dubrava TKU9 prva faza grupa B
Rabac
B2 | NK Rabac — B4 | NK ZametU9 prva faza grupa B
Rabac
C1 NK Rijeka 1 — C4 NK LokomotivaU13 grupa C
Labin
D3 NK Rudar 2 — D4 NK Istra PulaU13 grupa D
Nedešćina
C1 NK Rijeka — C4 NK IskraU11 grupa C
Vinež
C2 | NK Rudar 2 — C4 | NK PazinkaU9 prva faza grupa C
Rabac
C1 | HNK Rijeka — C3 | NK HalubjanU9 prva faza grupa C
Rabac
C2 NK Opatija — C3 NK BuzetU13 grupa C
Labin
B1 Olimpija — B4 NK Dubrava TKU13 grupa B
Nedešćina
D2 | NK Pomorac 1921 — D4 | NK Iskra VinežU9 prva faza grupa D
Rabac
D1 | NK Olimpija Ljubljana 1 — D3 | NK OpatijaU9 prva faza grupa D
Rabac
A2 NK Zamet — A3 ND Ilirija 2U11 grupa A
Vinež
A1 | NK Rudar Labin 1 — A4 | NK Fantina KastavU9 prva faza grupa A
Rabac
A2 | HRNK Zmaj — A3 | Libertas CeggiaU9 prva faza grupa A
Rabac
D2 NK Uljanik — D3 NK Rudar 2U13 grupa D
Nedešćina
A3 Portorož - Piran — A4 BujeU13 grupa A
Labin
C1 NK Rijeka — C3 NK OpatijaU11 grupa C
Vinež
B2 | NK Rabac — B3 | NK Dubrava TKU9 prva faza grupa B
Rabac
B1 | NK Olimpija Ljubljana 2 — B4 | NK ZametU9 prva faza grupa B
Rabac
C1 | HNK Rijeka — C4 | NK PazinkaU9 prva faza grupa C
Rabac
C2 | NK Rudar 2 — C3 | NK HalubjanU9 prva faza grupa C
Rabac
C1 NK Rijeka 1 — C2 NK OpatijaU13 grupa C
Labin
D1 | NK Olimpija Ljubljana 1 — D4 | NK Iskra VinežU9 prva faza grupa D
Rabac
D2 | NK Pomorac 1921 — D3 | NK OpatijaU9 prva faza grupa D
Rabac
H3 | NK Rudar 2 — H4 | NK Pomorac 1921U9 druga faza grupa H
Rabac
G1 | NK Fantina Kastav — G2 | NK Olimpija Ljubljana 2U9 druga faza grupa G
Rabac
G3 | NK Halubjan — G4 | NK Iskra VinežU9 druga faza grupa G
Rabac
F1 | HRNK Zmaj — F2 | NK RabacU9 druga faza grupa F
Rabac
F3 | NK Pazinka — F4 | NK Olimpija Ljubljana 1U9 druga faza grupa F
Rabac
E3 | HNK Rijeka — E4 | NK OpatijaU9 druga faza grupa E
Rabac
E1 | NK Rudar Labin 1 — E2 | NK Dubrava TKU9 druga faza grupa E
Rabac
H2 | NK Zamet — H4 | NK Pomorac 1921U9 druga faza grupa H
Rabac
G2 | NK Olimpija Ljubljana 2 — G4 | NK Iskra VinežU9 druga faza grupa G
Rabac
G1 | NK Fantina Kastav — G3 | NK HalubjanU9 druga faza grupa G
Rabac
F2 | NK Rabac — F4 | NK Olimpija Ljubljana 1U9 druga faza grupa F
Rabac
F1 | HRNK Zmaj — F3 | NK PazinkaU9 druga faza grupa F
Rabac
E1 | NK Rudar Labin 1 — E3 | HNK RijekaU9 druga faza grupa E
Rabac
E2 | NK Dubrava TK — E4 | NK OpatijaU9 druga faza grupa E
Rabac
H1 | Libertas Ceggia — H4 | NK Pomorac 1921U9 druga faza grupa H
Rabac
H2 | NK Zamet — H3 | NK Rudar 2U9 druga faza grupa H
Rabac
G1 | NK Fantina Kastav — G4 | NK Iskra VinežU9 druga faza grupa G
Rabac
G2 | NK Olimpija Ljubljana 2 — G3 | NK HalubjanU9 druga faza grupa G
Rabac
F2 | NK Rabac — F3 | NK PazinkaU9 druga faza grupa F
Rabac
F1 | HRNK Zmaj — F4 | NK Olimpija Ljubljana 1U9 druga faza grupa F
Rabac
E1 | NK Rudar Labin 1 — E4 | NK OpatijaU9 druga faza grupa E
Rabac
E2 | NK Dubrava TK — E3 | HNK RijekaU9 druga faza grupa E
Rabac
🍪 Da bi vam čim više olakšali surfanje, ova stranica koristi kolačiće. Nemojte nam ih pojesti :)